Location : Home > R > RG2012N-6980-P-T1
RG2012N-6980-P-T1
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012N-6980-P-T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012N-6980-P-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/10W 698ohm 0.02 10ppm 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RG2012N-6980-P-T1 RES SMD 698 OHM 0.02 1/8W 0805 597600 Susumu 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
RG2012N-6980-P-T1 RES SMD 698 OHM 0.02 1/8W 0805 492400 Susumu 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
RG2012N-6980-P-T1 RES SMD 698 OHM 0.02 1/8W 0805 587600 Susumu 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.