Location : Home > R > RG2012N-63R4-D-T5
RG2012N-63R4-D-T5
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012N-63R4-D-T5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012N-63R4-D-T5 RES SMD 63.4 OHM 0.5 1/8W 0805 1217500 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
RG2012N-63R4-D-T5 RES SMD 63.4 OHM 0.5 1/8W 0805 600500 Susumu NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RG2012N-63R4-D-T5 RES 63.4 OHM 1/8W .5 0805 10,000 Susumu 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RG2012N-63R4-D-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/8W 63.4ohm 0.5 10ppm Learn More 800,000 Susumu 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd