Location : Home > R > RG2012N-5902-B-T1
RG2012N-5902-B-T1
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012N-5902-B-T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012N-5902-B-T1 RES SMD 59K OHM 0.1 1/8W 0805 600300 Susumu 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
RG2012N-5902-B-T1 RES SMD 59K OHM 0.1 1/8W 0805 495100 Susumu 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
RG2012N-5902-B-T1 RES SMD 59K OHM 0.1 1/8W 0805 590300 Susumu 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2938222 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 48V 960W