Location : Home > R > RG2012N-5901-P-T1
RG2012N-5901-P-T1
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012N-5901-P-T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012N-5901-P-T1 RES SMD 5.9K OHM 0.02 1/8W 0805 589300 Susumu 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
RG2012N-5901-P-T1 RES SMD 5.9K OHM 0.02 1/8W 0805 484100 Susumu 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
RG2012N-5901-P-T1 RES SMD 5.9K OHM 0.02 1/8W 0805 579300 Susumu 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
RG2012N-5901-P-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/10W 5.9Kohm 0.02 10ppm 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com