Location : Home > R > RG2012N-4530-C-T5
RG2012N-4530-C-T5
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012N-4530-C-T5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012N-4530-C-T5 RES 453 OHM 1/8W .25 0805 5,000 Susumu 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RG2012N-4530-C-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/8W 453ohm 0.25 10ppm 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
RG2012N-4530-C-T5 RES SMD 453 OHM 0.25 1/8W 0805 692800 Susumu NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RG2012N-4530-C-T5 RES SMD 453 OHM 0.25 1/8W 0805 587600 Susumu 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RG2012N-4530-C-T5 RES SMD 453 OHM 0.25 1/8W 0805 587600 Susumu 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited