Location : Home > R > RG2012N-3161-W-T1
RG2012N-3161-W-T1
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012N-3161-W-T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012N-3161-W-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/10W 3.16Kohm 0.05 10ppm 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RG2012N-3161-W-T1 RES SMD 3.16K OHM 0.05 1/8W 596500 Susumu 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RG2012N-3161-W-T1 RES SMD 3.16K OHM 0.05 1/8W 701700 Susumu 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
RG2012N-3161-W-T1 RES 3.16K OHM 1/8W .05 0805SMD 6000 Susumu 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RG2012N-3161-W-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/10W 3.16Kohm 0.05 10ppm 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd