Location : Home > R > RG2012N-3092-D-T5
RG2012N-3092-D-T5
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012N-3092-D-T5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012N-3092-D-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/8W 30.9Kohm 0.5 10ppm Learn More 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RG2012N-3092-D-T5 RES 30.9K OHM 1/8W .5 0805 10,000 Susumu 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RG2012N-3092-D-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/8W 30.9Kohm 0.5 10ppm Learn More 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
RG2012N-3092-D-T5 15+ 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
RG2012N-3092-D-T5 RES SMD 30.9K OHM 0.5 1/8W 0805 1423500 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com