Location : Home > R > RG2012N-2372-W-T5
RG2012N-2372-W-T5
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012N-2372-W-T5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012N-2372-W-T5 RES SMD 23.7K OHM 0.05 1/8W 1537400 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RG2012N-2372-W-T5 RES SMD 23.7K OHM 0.05 1/8W 902400 Susumu 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RG2012N-2372-W-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/10W 23.7Kohm 0.05 10ppm Learn More 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com