Location : Home > R > RG2012N-2372-W-T1
RG2012N-2372-W-T1
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012N-2372-W-T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012N-2372-W-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/10W 23.7Kohm 0.05 10ppm 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RG2012N-2372-W-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/10W 23.7Kohm 0.05 10ppm 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
RG2012N-2372-W-T1 15+ 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
RG2012N-2372-W-T1 RES SMD 23.7K OHM 0.05 1/8W 588700 Susumu 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RG2012N-2372-W-T1 RES SMD 23.7K OHM 0.05 1/8W 693900 Susumu 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.