Location : Home > R > RG2012N-154-B-T1
RG2012N-154-B-T1
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012N-154-B-T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012N-154-B-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/8W 150Kohm 0.1 10ppm 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RG2012N-154-B-T1 RES 150K OHM 1/8W .1 0805 SMD 1691 Susumu 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RG2012N-154-B-T1 RES SMD 150K OHM 0.1 1/8W 0805 1229900 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RG2012N-154-B-T1 RES SMD 150K OHM 0.1 1/8W 0805 593600 Susumu 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com