Location : Home > R > RG2012N-133-B-T5
RG2012N-133-B-T5
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012N-133-B-T5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012N-133-B-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/8W 13Kohm 0.1 10ppm Learn More 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RG2012N-133-B-T5 RES SMD 13K OHM 0.1 1/8W 0805 1449800 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RG2012N-133-B-T5 RES SMD 13K OHM 0.1 1/8W 0805 789800 Susumu 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com