Location : Home > R > RG2012N-101-W-T1
RG2012N-101-W-T1
Share on FacebookShare on Facebook
RG2012N-101-W-T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG2012N-101-W-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/10W 100 ohm 0.05 10ppm 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RG2012N-101-W-T1 standard package with RoHS 45890 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
RG2012N-101-W-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/10W 100 ohm 0.05 10ppm 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
RG2012N-101-W-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/10W 100 ohm 0.05 10ppm 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767143682G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 7 RES 6.8K OHM 14SOIC
767143682G CTS Resistor Products 682100 2015+ RES ARRAY 6.8K OHM 7 RES 14SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
767143682G STOCK 46210 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
767143682G CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 6.8Kohms 14Pin 2 Isolated Global Thunder Electronics Co.,Ltd