Location : Home > R > RG1608V-751-B-T1
RG1608V-751-B-T1
Share on FacebookShare on Facebook
RG1608V-751-B-T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG1608V-751-B-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/10W 750ohm 0.1 5ppm 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RG1608V-751-B-T1 RES 750 OHM 1/10W .1 0603 SMD 7000 Susumu 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RG1608V-751-B-T1 RES SMD 750 OHM 0.1 1/10W 0603 1226500 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RG1608V-751-B-T1 RES SMD 750 OHM 0.1 1/10W 0603 590200 Susumu 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com