Location : Home > R > RG1608V-4530-W-T1
RG1608V-4530-W-T1
Share on FacebookShare on Facebook
RG1608V-4530-W-T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG1608V-4530-W-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/16W 453ohm 0.05 5ppm 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
RG1608V-4530-W-T1 RES SMD 453 OHM 0.05 1/10W 0603 1421800 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com