Location : Home > R > RG1608V-101-W-T5
RG1608V-101-W-T5
Share on FacebookShare on Facebook
RG1608V-101-W-T5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG1608V-101-W-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/16W 100ohm 0.05 5ppm Learn More 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RG1608V-101-W-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/16W 100ohm 0.05 5ppm Learn More 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
RG1608V-101-W-T5 RES SMD 100 OHM 0.05 1/10W 0603 1538400 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com