Location : Home > R > RG1608P-331-W-T5
RG1608P-331-W-T5
Share on FacebookShare on Facebook
RG1608P-331-W-T5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG1608P-331-W-T5 15+ 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
RG1608P-331-W-T5 15+ 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
RG1608P-331-W-T5 RES SMD 330 OHM 0.05 1/10W 0603 601000 Susumu NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RG1608P-331-W-T5 RES SMD 330 OHM 0.05 1/10W 0603 495800 Susumu 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RG1608P-331-W-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/16W 330ohm 0.05 10ppm Learn More 800,000 Susumu 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
RG1608P-331-W-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/16W 330ohm 0.05 10ppm Learn More 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com