Location : Home > R > RG1608P-331-P-T1
RG1608P-331-P-T1
Share on FacebookShare on Facebook
RG1608P-331-P-T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG1608P-331-P-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/16W 330ohm 0.02 25ppm 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RG1608P-331-P-T1 RES SMD 330 OHM 0.02 1/10W 0603 1222200 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RG1608P-331-P-T1 RES SMD 330 OHM 0.02 1/10W 0603 593200 Susumu 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com