Location : Home > R > RG1608P-331-B-T1
RG1608P-331-B-T1
Share on FacebookShare on Facebook
RG1608P-331-B-T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG1608P-331-B-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/10W 330ohm 0.1 25ppm 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RG1608P-331-B-T1 RES 330 OHM 1/10W .1 0603 9,677 Susumu 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RG1608P-331-B-T1 15+ 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
RG1608P-331-B-T1 RES SMD 330 OHM 0.1 1/10W 0603 808100 Susumu NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RG1608P-331-B-T1 RES SMD 330 OHM 0.1 1/10W 0603 702900 Susumu 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RG1608P-331-B-T1 RES SMD 330 OHM 0.1 1/10W 0603 702900 Susumu 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited