Location : Home > R > RG1608P-103-W-T1
RG1608P-103-W-T1
Share on FacebookShare on Facebook
RG1608P-103-W-T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG1608P-103-W-T1 RES SMD 10K OHM 0.05 1/10W 0603 1537100 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RG1608P-103-W-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/16W 10Kohm 0.05 10ppm 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
RG1608P-103-W-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/16W 10Kohm 0.05 10ppm 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd