Location : Home > R > RG1608N-154-W-T5
RG1608N-154-W-T5
Share on FacebookShare on Facebook
RG1608N-154-W-T5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG1608N-154-W-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/16W 150Kohm 0.05 10ppm Learn More 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RG1608N-154-W-T5 RES 150K OHM 1/10W .05 0603 3850 Susumu 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RG1608N-154-W-T5 RES SMD 150K OHM 0.05 1/10W 1517500 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com