Location : Home > R > RG1005V-7870-P-T1
RG1005V-7870-P-T1
Share on FacebookShare on Facebook
RG1005V-7870-P-T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG1005V-7870-P-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/32W 787ohm 0.02 5ppm Learn More 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
RG1005V-7870-P-T1 RES SMD 787 OHM 0.02 1/16W 0402 1254000 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com