Location : Home > R > RG1005V-4530-P-T1
RG1005V-4530-P-T1
Share on FacebookShare on Facebook
RG1005V-4530-P-T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG1005V-4530-P-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/32W 453ohm 0.02 5ppm Learn More 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RG1005V-4530-P-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/32W 453ohm 0.02 5ppm Learn More 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
RG1005V-4530-P-T1 RES SMD 453 OHM 0.02 1/16W 0402 1256200 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com