Location : Home > R > RG1005V-331-W-T1
RG1005V-331-W-T1
Share on FacebookShare on Facebook
RG1005V-331-W-T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG1005V-331-W-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/32W 330ohm 0.05 5ppm 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
RG1005V-331-W-T1 RES SMD 330 OHM 0.05 1/16W 0402 1535600 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com