Location : Home > R > RG1005R-31R6-D-T10
RG1005R-31R6-D-T10
Share on FacebookShare on Facebook
RG1005R-31R6-D-T10 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG1005R-31R6-D-T10 RES SMD 31.6 OHM 0.5 1/16W 0402 588000 Susumu 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RG1005R-31R6-D-T10 Thin Film Resistors - SMD 1/16W 31.6ohm 0.5 25ppm Learn More 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
RG1005R-31R6-D-T10 RES SMD 31.6 OHM 0.5 1/16W 0402 698000 Susumu NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RG1005R-31R6-D-T10 Thin Film Resistors - SMD 1/16W 31.6ohm 0.5 25ppm Learn More 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com