Location : Home > R > RG1005R-13R7-D-T10
RG1005R-13R7-D-T10
Share on FacebookShare on Facebook
RG1005R-13R7-D-T10 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG1005R-13R7-D-T10 RES SMD 13.7 OHM 0.5 1/16W 0402 591300 Susumu 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RG1005R-13R7-D-T10 Thin Film Resistors - SMD 1/16W 13.7ohm 0.5 25ppm Learn More 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
RG1005R-13R7-D-T10 RES SMD 13.7 OHM 0.5 1/16W 0402 701300 Susumu NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.