Location : Home > R > RG1005R-11R3-D-T10
RG1005R-11R3-D-T10
Share on FacebookShare on Facebook
RG1005R-11R3-D-T10 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG1005R-11R3-D-T10 Thin Film Resistors - SMD 1/16W 11.3ohm 0.5 25ppm Learn More 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RG1005R-11R3-D-T10 RES SMD 11.3 OHM 0.5 1/16W 0402 592000 Susumu 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RG1005R-11R3-D-T10 Thin Film Resistors - SMD 1/16W 11.3ohm 0.5 25ppm Learn More 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
RG1005R-11R3-D-T10 RES SMD 11.3 OHM 0.5 1/16W 0402 702000 Susumu NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.