Location : Home > R > RG1005P-910-B-T1
RG1005P-910-B-T1
Share on FacebookShare on Facebook
RG1005P-910-B-T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG1005P-910-B-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/16W 91ohm 0.1 25ppm 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
RG1005P-910-B-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/16W 91ohm 0.1 25ppm 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
RG1005P-910-B-T1 RES 91 OHM 1/16W .1 0402 11,294 Susumu 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RG1005P-910-B-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/16W 91ohm 0.1 25ppm 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
RG1005P-910-B-T1 ROHS 205050 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2736699 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 30.1V 181W