Location : Home > R > RG1005P-4530-D-T10
RG1005P-4530-D-T10
Share on FacebookShare on Facebook
RG1005P-4530-D-T10 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG1005P-4530-D-T10 RES 453 OHM 1/16W .5 0402 6600 Susumu 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RG1005P-4530-D-T10 RES SMD 453 OHM 0.5 1/16W 0402 890200 Susumu 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RG1005P-4530-D-T10 RES SMD 453 OHM 0.5 1/16W 0402 1000200 Susumu 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
RG1005P-4530-D-T10 Thin Film Resistors - SMD 1/16W 453ohm 0.5 25ppm Learn More 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com