Location : Home > R > RG1005P-2321-P-T1
RG1005P-2321-P-T1
Share on FacebookShare on Facebook
RG1005P-2321-P-T1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG1005P-2321-P-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/32W 2.23Kohm 0.02 25ppm 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Power Agency Co.,Ltd
RG1005P-2321-P-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/32W 2.23Kohm 0.02 25ppm 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
RG1005P-2321-P-T1 RES 2.32K OHM 1/16W .02 0402 7986 Susumu 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RG1005P-2321-P-T1 Thin Film Resistors - SMD 1/32W 2.23Kohm 0.02 25ppm 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd