Location : Home > R > RG1005N-4641-B-T5
RG1005N-4641-B-T5
Share on FacebookShare on Facebook
RG1005N-4641-B-T5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RG1005N-4641-B-T5 RES SMD 4.64K OHM 0.1 1/16W 1223400 Susumu 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RG1005N-4641-B-T5 RES SMD 4.64K OHM 0.1 1/16W 588400 Susumu 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RG1005N-4641-B-T5 Thin Film Resistors - SMD 1/16W 4.64Kohm 0.1 10ppm Learn More 800,000 Susumu 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com