Location : Home > R > RFUH10NS4STL
RFUH10NS4STL
Share on FacebookShare on Facebook
RFUH10NS4STL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RFUH10NS4STL Standard 441000 ROHM 13+ New and Original and in our st Futune Electronics Co.Limitd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2EZ20D2/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 20V 2W DO204AL
2EZ20D2/TR8 IC 57680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMZJ3806BHE3/5B Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 51V 1.5W DO214AA
SMZJ3806BHE3/5B 641165 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
SMZJ3806BHE3/5B 641165 13+ fenyang electronics co.,ltd
SMZJ3806BHE3/5B 641165 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
SMZJ3806BHE3/5B Originalne 498101 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
IRF6100 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 20V 5.1A FLIP-FET
IRF6100 NEW 97750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SB170-T Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 70V 1A DO41
SB170-T DIODES 10000 2013+ 1.0A HIGH VOLTAGE SCHOTTKY BARRIER RECTIFIER World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
SB170-T Diodes Inc 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RGP15B-E3/73 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 100V 1.5A DO204AC
RGP15B-E3/73 IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RGP15B-E3/73 NEW 88710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387407805 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
3070053 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Disconnect, Isolated Black 10-26 AWG
3070053 IC 41060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3070053 Phoenix Contact 147270 2016+ FUSE BLOK CART 24V 6.3A DIN RAIL Unitronix Electronics Limited
3070053 Phoenix Contact 288730 2016+ FUSE BLOK CART 24V 6.3A DIN RAIL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395332903 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
19144-0005 37695 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
19144-0005 Molex 15000 2016+ 2016+ enkaite Electronics Co., Ltd
19144-0005 Molex 15000 15+ connector Futune Electronics Co.Limitd
19144-0005 STOCK 43810 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1903815-1 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - A, Stacked USB 2.0 Receptacle Connector 8 Position Through Hole, Right Angle, Horizontal