Location : Home > R > RER50F1070RCSL
RER50F1070RCSL
Share on FacebookShare on Facebook
RER50F1070RCSL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RER50F1070RCSL n/a 68000 Vishay n/a n/a HongKong Wanghua Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DPD050055-P7/RP-TC Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Desktop, Wall Adapters 5V 3W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
DPD050055-P7/RP-TC CUI Inc 8000 2012+ TRANSF 5VDC 550MA P7 RA POS EKT Electronics Co., Ltd
DPD050055-P7/RP-TC CUI Inc 8000 2012+ TRANSF 5VDC 550MA P7 RA POS Power Agency Co.,Ltd
DPD050055-P7/RP-TC IC 41040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DPD050055-P7/RP-TC NEW 88650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DPD060050-P12P-SZ Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Desktop, Wall Adapters 6V 1W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
DPD060050-P12P-SZ IC 40570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DPD060050-P12P-SZ NEW 88670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VEF50US24 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Desktop, Wall Adapters 24V 50W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
VEF50US24 IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VEF50US24 NEW 97990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PEM2-S24-D15-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters DC/DC CONVERTER +/-15V 2W
PEM2-S24-D15-S CUI 6564 17+ SIP EKT Electronics Co., Ltd
PEM2-S24-D15-S CUI 6564 17+ SIP Global Thunder Electronics Co.,Ltd
PEM2-S24-D15-S IC 58640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PEM2-S24-D15-S NEW 89090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TXS2SS-L2-9V-X IC 58630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TXS2SS-L2-9V-X NEW 87830 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TX2SS-LT-5V-X Relays Signal Relays, Up to 2 Amps Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
TX2SS-LT-5V-X IC 58790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TX2SS-LT-5V-X NEW 77910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PRD-11AY0-480 Relays Power Relays, Over 2 Amps General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 480VAC Coil Chassis Mount
PRD-11AY0-480 TE Connectivity 8000 16+ RELAY GEN PURPOSE DPDT 25A 480V Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
PRD-11AY0-480 ELECTRONIC 26370 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
HC2-HP-DC6V Relays Power Relays, Over 2 Amps General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 6VDC Coil Through Hole
HC2-HP-DC6V 98750 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
HC2-HP-DC6V STOCK 43290 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
TAS5706EVM2 N/A 78500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
TAS5706EVM2 N/A 98000 2016 Rohs.And.New European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
HS10 R15 J Resistors Chassis Mount Resistors RES CHAS MNT 0.15 OHM 5% 10W
HS50 2R2 F Resistors Chassis Mount Resistors RES CHAS MNT 2.2 OHM 1% 50W