Location : Home > R > REG1117F-3.3/500G3
REG1117F-3.3/500G3
Share on FacebookShare on Facebook
REG1117F-3.3/500G3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
REG1117F-3.3/500G3 Low Dropout Regulators - LDO 800mA & 1A LDO 30,000 Texas Instruments 2102+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
REG1117F-3.3/500G3 New And Original 38571 OEMs 2013+ Short Lead Time Semilex Electronics Direct
REG1117F-3.3/500G3 IC REG LDO 3.3V .8A D2PAK-5 57599 TI 15+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
REG1117F-3.3/500G3 TO-263 52600 BB/TI 2012+ inUSAstock Hong Da Electronics Co.LTD
REG1117F-3.3/500G3 Originalnew 215810 RoHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.
REG1117F-3.3/500G3 TO-263 12800 BB/TI 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.
REG1117F-3.3/500G3 800mA and 1A Low Dropout Positive Regulator 1.8V, 2.5V, 2.85, 3.3V, 5V 10000 BURR-BROWN 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
REG1117F-3.3/500G3 800mA and 1A Low Dropout Positive Regulator 1.8V, 2.5V, 2.85, 3.3V, 5V 2000 BURR-BROWN 2013+ Protec Engineering (S) Pte Ltd protec@vip.163.com
REG1117F-3.3/500G3 ROSH 14659 14+ new & original BIKEIC (HK) ELECTRONICS CO.,LTD