Location : Home > R > REG1117-5/2K5
REG1117-5/2K5
Share on FacebookShare on Facebook
REG1117-5/2K5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
REG1117-5/2K5 800mA and 1A Low Dropout Positive Regulator 1.8V, 2.5V, 2.85, 3.3V, 5V 10000 BURR-BROWN 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
REG1117-5/2K5 SOT223 35000 BB/TI 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
REG1117-5/2K5 IC REG LDO 5V .8A SOT223-4 88010 TI 1525+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
REG1117-5/2K5 TO-223 33708 TI 06+ INSTOCK European Union IC Industry Cor.
REG1117-5/2K5 TO-223 52600 TI 2012+ inUSAstock Hong Da Electronics Co.LTD
REG1117-5/2K5 TO-223 15000 TI 2011+ instock FEDERAL INDUSTRY Ins (Tess@sunnlyic.com)
REG1117-5/2K5 SOT223 35000 BB/TI 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.
REG1117-5/2K5 Originalnew 215810 RoHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.
REG1117-5/2K5 TO-223 65300 TI 2015+ Pb-Free,Timely Response Meyic Electronics Corp.
REG1117-5/2K5 SOT223 4902 TI 08+ Chaoxin Technology (HK) Limited
REG1117-5/2K5 TO-223 150000 TI 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
REG1117-5/2K5 s/n 4047 BURR-BROWN 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
REG1117-5/2K5 915 TI 12 CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
REG1117-5/2K5 Originalnew 215810 RoHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk