Location : Home > R > REG102NA-3/250
REG102NA-3/250
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for REG102NA-3/250 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
REG102NA-3/250 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
REG102NA-3/250 DMOS 250mA Low-Dropout Regulator 10000 BURR-BROWN 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
REG102NA-3/250 IC REG LDO 3V 250MA SOT23-5 30,000 Texas Instruments(TI) 2102+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com