Location : Home > R > REC3-4805SRW/H6/A/SMD-R
REC3-4805SRW/H6/A/SMD-R
Share on FacebookShare on Facebook
REC3-4805SRW/H6/A/SMD-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CF200-A12C Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 12V 200W
CF200-A12C 897846 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
CF200-A12C 897846 13+ fenkey electronics co.,ltd
DT099Z-6 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Desktop, Wall Adapters 24V 100W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
DT099Z-6 IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DT099Z-6 NEW 77670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PSAC30U-560-R-C3 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Desktop, Wall Adapters 56V 30W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
PSAC30U-560-R-C3 IC 40920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PSAC30U-560-R-C3 NEW 87930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
XGD Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Configurable Power Supply Modules 48V (38.5 ~ 50.4 V) 200W AC DC Configurable Power Supply Module