Location : Home > R > RDER72H152K2K1C11B
RDER72H152K2K1C11B
Share on FacebookShare on Facebook
RDER72H152K2K1C11B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RDER72H152K2K1C11B Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1500PF 500Volts 10 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RDER72H152K2K1C11B CAP CER 1500PF 500V 10 RADIAL 890100 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RDER72H152K2K1C11B CAP CER 1500PF 500V 10 RADIAL 1415100 MURATA 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RDER72H152K2K1C11B CAP CER 1500PF 500V 10 RADIAL 1415100 MURATA 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
RDER72H152K2K1C11B CAP CER 1500PF 500V 10 RADIAL 890100 MURATA 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
17535 Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Pump With Tip ESD Safe 13.0" (330.2mm)