Location : Home > R > RDER72H102K2K1C11B
RDER72H102K2K1C11B
Share on FacebookShare on Facebook
RDER72H102K2K1C11B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RDER72H102K2K1C11B Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1000pF 500volt X7R +/-10 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RDER72H102K2K1C11B CAP CER 1000PF 500V 10 RADIAL 890300 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RDER72H102K2K1C11B CAP CER 1000PF 500V 10 RADIAL 1415300 MURATA 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RDER72H102K2K1C11B CAP CER 1000PF 500V 10 RADIAL 1415300 MURATA 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
RDER72H102K2K1C11B CAP CER 1000PF 500V 10 RADIAL 890300 MURATA 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.