Location : Home > R > RCL12259K76FKEG
RCL12259K76FKEG
Share on FacebookShare on Facebook
RCL12259K76FKEG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL12259K76FKEG RES SMD 9.76K OHM 1 2W 1225 1344800 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
RCL12259K76FKEG RES SMD 9.76K OHM 1 2W 1225 794800 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL12259K76FKEG RES SMD 9.76K OHM 1 2W 1225 689600 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RCL12259K76FKEG Thick Film Resistors - SMD 2watt 9.76Kohm 1 100ppm 1225 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com