Location : Home > R > RCL12258R06FKEG
RCL12258R06FKEG
Share on FacebookShare on Facebook
RCL12258R06FKEG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL12258R06FKEG Thick Film Resistors - SMD 2watt 8.06ohm 1 100ppm 1225 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RCL12258R06FKEG Thick Film Resistors - SMD 2watt 8.06ohm 1 100ppm 1225 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
RCL12258R06FKEG RES SMD 8.06 OHM 1 2W 1225 574600 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RCL12258R06FKEG Thick Film Resistors - SMD 2watt 8.06ohm 1 100ppm 1225 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL12258R06FKEG Thick Film Resistors - SMD 2watt 8.06ohm 1 100ppm 1225 80000 Vishay/Draloric 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd