Location : Home > R > RCL122582K0FKEG
RCL122582K0FKEG
Share on FacebookShare on Facebook
RCL122582K0FKEG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL122582K0FKEG RES SMD 82K OHM 1 2W 1225 679900 Vishay Dale 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
RCL122582K0FKEG RES SMD 82K OHM 1 2W 1225 675100 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RCL122582K0FKEG Thick Film Resistors - SMD 2watt 82Kohm 1 100ppm 1225 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com