Location : Home > R > RCL1225510RJNEG
RCL1225510RJNEG
Share on FacebookShare on Facebook
RCL1225510RJNEG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL1225510RJNEG RES SMD 510 OHM 5 2W 1225 892700 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RCL1225510RJNEG Thick Film Resistors - SMD 2watt 510ohm 5 200ppm 1225 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL1225510RJNEG Thick Film Resistors - SMD 2watt 510ohm 5 200ppm 1225 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com