Location : Home > R > RCL12254R32FKEG
RCL12254R32FKEG
Share on FacebookShare on Facebook
RCL12254R32FKEG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL12254R32FKEG Thick Film Resistors - SMD 2watt 4.32ohm 1 100ppm 1225 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RCL12254R32FKEG RES SMD 4.32 OHM 1 2W 1225 1206000 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RCL12254R32FKEG RES SMD 4.32 OHM 1 2W 1225 577000 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com