Location : Home > R > RCL1225430RJNEG
RCL1225430RJNEG
Share on FacebookShare on Facebook
RCL1225430RJNEG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL1225430RJNEG RES SMD 430 OHM 5 2W 1225 1555400 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RCL1225430RJNEG RES SMD 430 OHM 5 2W 1225 895400 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RCL1225430RJNEG RES SMD 430 OHM 5 2W 1225 1005400 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
RCL1225430RJNEG Thick Film Resistors - SMD 2watt 430ohm 5 200ppm 1225 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com