Location : Home > R > RCL122541K2FKEG
RCL122541K2FKEG
Share on FacebookShare on Facebook
RCL122541K2FKEG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL122541K2FKEG RES SMD 41.2K OHM 1 2W 1225 788400 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
RCL122541K2FKEG RES SMD 41.2K OHM 1 2W 1225 1338400 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RCL122541K2FKEG RES SMD 41.2K OHM 1 2W 1225 683200 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RCL122541K2FKEG Thick Film Resistors - SMD 2watt 41.2Kohm 1 100ppm 1225 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com