Location : Home > R > RCL12253R60FKEG
RCL12253R60FKEG
Share on FacebookShare on Facebook
RCL12253R60FKEG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL12253R60FKEG Thick Film Resistors - SMD 2watt 3.6ohm 1 100ppm 1225 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RCL12253R60FKEG RES SMD 3.6 OHM 1 2W 1225 1206900 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RCL12253R60FKEG RES SMD 3.6 OHM 1 2W 1225 577900 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com