Location : Home > R > RCL12253R32FKEG
RCL12253R32FKEG
Share on FacebookShare on Facebook
RCL12253R32FKEG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL12253R32FKEG Thick Film Resistors - SMD 2watt 3.32ohm 1 100ppm 1225 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL12253R32FKEG RES SMD 3.32 OHM 1 2W 1225 688300 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL12253R32FKEG RES SMD 3.32 OHM 1 2W 1225 583100 Vishay Dale 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.