Location : Home > R > RCL12253R00FKEG
RCL12253R00FKEG
Share on FacebookShare on Facebook
RCL12253R00FKEG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL12253R00FKEG Thick Film Resistors - SMD 2watt 3ohm 1 100ppm 1225 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RCL12253R00FKEG RES SMD 3 OHM 1 2W 1225 578800 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
RCL12253R00FKEG Thick Film Resistors - SMD 2watt 3ohm 1 100ppm 1225 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RCL12253R00FKEG Thick Film Resistors - SMD 2watt 3ohm 1 100ppm 1225 80000 Vishay/Draloric 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
RCL12253R00FKEG RES SMD 3 OHM 1 2W 1225 1207800 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com