Location : Home > R > RCL122534R0FKEG
RCL122534R0FKEG
Share on FacebookShare on Facebook
RCL122534R0FKEG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL122534R0FKEG Thick Film Resistors - SMD 2watt 34ohm 1 100ppm 1225 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RCL122534R0FKEG RES SMD 34 OHM 1 2W 1225 1330900 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RCL122534R0FKEG RES SMD 34 OHM 1 2W 1225 508400 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited