Location : Home > R > RCL12252R00JNEG
RCL12252R00JNEG
Share on FacebookShare on Facebook
RCL12252R00JNEG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RCL12252R00JNEG RES SMD 2 OHM 5 2W 1225 1252300 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
RCL12252R00JNEG RES SMD 2 OHM 5 2W 1225 702300 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
RCL12252R00JNEG RES SMD 2 OHM 5 2W 1225 597100 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RCL12252R00JNEG Thick Film Resistors - SMD 2watt 2ohm 5 200ppm 1225 80000 Vishay/Draloric 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com